Reklama
prabhupada.jpg
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia

Iš JM Sacinandana svamio knygos "Transformacijos menas"

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 

 

 

JM Sacinandana swamis su JDM Šrila Prabhupada džiaugsme

Aš asmeniškai manau, kad tai yra didžiausia kelionė mūsų dvasiniame gyvenime ir mūsų bandymuose tapti įsisąmonusiais Krišną – suvokti, kad Krišna savo švento vardo pavidalu nesiskiria nuo Krišnos, savo svarūpos pavidalu, savo pirminiu pavidalu. Jei jūs galite pakelti šydą nuo šios misterijos, tuomet vien tik su Krišnos vardu jūs turėsite viską. Nėra nieko daugiau, ką vertėtų turėti, kadangi jūs turite Krišną. Kuomet Prabhupāda iškeliavo į Vakarus, jis atsisėdo Tompkins Skvero parke ir giedojo: „Harė Krišna, Harė Krišna, Krišna Krišna, Harė Harė / Harė Rāma, Harė Rāma, Rāma Rāma, Harė Harė“, o kai jis paliko šį pasaulį, jis buvo supamas jį mylinčių atsidavusiųjų, kurie taip pat giedojo šventą vardą. Kartą San Franciske žmogus paklausė Prabhupādos: „Bet ką daryti su mano protu?“ Prabhupāda atsakė: „Aš turiu tik šventą vardą, prašau, paimk šventą vardą.“

Išmokti giedoti šventą vardą su visišku tikėjimu ir paprastu džiaugsmu kaip vaikas, vengiant įžeidimų, yra tikrasis iššūkis mūsų gyvenime. Šventas vardas suteiks mums viską, ko mums reikia – bendravimą su gerais atsidavusiais ir nurodymus mūsų dvasiniame gyvenime, kurių mums reikia. Galiausiai, šventas vardas suteiks mums tyrą meilę Krišnai. Prašau, tikėkite tuo. Bandykite patikėti tuo. Prašau, bandykite stengtis patikėti tuo. Jūsų dvasinis gyvenimas pradės įgauti labai puikią dimensiją, gilią dimensiją.

Bhaktivinode Ṭhākura sako, kad visiškas dėmesys šventam vardui yra pats svarbiausias faktorius, kuris išgydys jus nuo visų įžeidimų, kad jūs galėtumėte giedoti šventą vardą tokiame lygmenyje, kur vardas atskleis save, kur Krišna atskleis save. Kad sutelkti visą dėmesį, jums reikia gyvenime turėti situaciją, kurioje jūs būtumėte netrikdomas. Trukdymai gali kilti iš išorinių faktorių, pavyzdžiui, kalbantys žmonės, trankomos durys. Bet trukdymai taip pat gali kilti iš vidinių faktorių, pavyzdžiui: neišspręstų santykių. Kartais mes negalime sutelkti visiško dėmesio į šventą vardą, kadangi mums paprasčiausiai nerūpi. Jei jūs jaučiate, kad jūsų santykis su japa yra tolimas, tuomet jums reikia eiti bendrauti su sādhu, su tinkamais atsidavusiais, kurie labai brangina šventą vardą. Kartais mes nesidomime šventu vardu, kadangi mes paprasčiausiai esame per tingūs. „Tingioji Pula popietė. Ant mano skaičiuoklės tik aštuoni karoliukai...“ Jei jūs jaučiate tingulį savo dvasiniame gyvenime, tuomet jums reikia atsigerti iš gilaus dvasinio entuziazmo šulinio, kurį jūs galite rasti tik bendraudami su tinkamais atsidavusiais.

Atnaujinta (Trečiadienis, 07 Kovas 2012 08:55)

 
Kalendorius