Reklama
prabhupada.jpg
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Naujienos Teologijos paskaitos krikščionių lyderiams ISKCONe

Jūsų uždavinys - ne meilės ieškoti, o ieškoti ir atrasti savyje visas kliūtis, kurias jūs priešais ją pastatėte. (Rumi)

Teologijos paskaitos krikščionių lyderiams ISKCONe

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 

ISKCON Secunderabado (Pietų Indija) šventykloje reguliariai vyksta užsiėmimai įvairioms religinėms bendruomenėms, kurios iš pirmų rankų gauna patirtį apie Vedų filosofiją ir gyvenimo būdą.

Programos direktorius dr. Sahadeva Dasa jau daugelį metų yra populiarus tarpreliginio bendravimo scenoje. Jie aplanko šventyklą, klausosi bhaktų, gieda, šoka, valgo prasadą ir perka knygas.

Paskutinėje mokymo programoje krikščionių pamokslautojams 2010 m. Lapkritį, 50 vyresniųjų krikščionių pamokslininkų iš Andhra Pradešo atvyko į šventyklą 3 valandoms paskaitų apie Rytų teologiją ir universalią religiją. Jie giedojo, šoko, valgė prasadą ir įsigijo dešimtis knygų. Grupės lyderis, Tėvas Sebastianas pagyrė ISKCON už suteiktas teisingas įžvalgas apie vedišką kultūrą ir grupės vardu pasveikino dr. Sahadevą Dasą už jaukią namų atmosferą. Jis sakė, kad jie jaučiasi taip, lyg būtų seminarijoje, ir daug klaidingų idėjų apie induizmą, kurias jie turėjo, buvo išsklaidyta.

Šrila Prabhupada mokė universalios filosofijos, kuri peržengia kastų, religijų, amžiaus ir socialinio statuso ribas. Krišnos sąmonė yra nesenstanti filosofija ir amžinoji kultūra.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 27 Sausis 2011 11:07)

 
Kalendorius