Reklama
WebBanner.JPG
Reklaminis skydelis
Komentarai
  • Ar galima valgyti saulegrazas per ekadsi?
  • nu geras 8)
  • Čia nepaminėtas atvejis, kai šventų vardų kartojim...
  • Sveiki, Klaipėdoje yra radijo stotis "Radijogama",...
  • Labas vakaras, ar beturite šitą knygą?
Pradžia Naujienos Iš JM Sacinandana svamio knygos "Transformacijos menas"

Proto spekuliacijos, nepagrįstos šventraščiais, yra tokios pat bevertės kaip šuns uodega, kuri nei uždengia užpakalį, nei padeda nuo musių.

Iš JM Sacinandana svamio knygos "Transformacijos menas"

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 

 

 

„Visas dvasinės kultūros procesas yra skirtas pakeisti gyvos būtybės širdį, jos amžiną santykį kaip pavaldaus tarno su Aukščiausiu Viešpačiu, nes tai yra jos amžina konstitucinė padėtis. Taigi progresuojant atsidavimo tarnystei pasireiškia pokyčių širdyje pasekmės: palaipsnis atsiskyrimas nuo materialaus jutiminio pasitenkinimo, sukeliamo klaidingo viešpatavimo pasaulyje jausmo; ir padidėjęs dėmesys atliekant meilės tarnystę Viešpačiui.“ Śrīmad-Bhagavatam 2.3.24

Širdies transformacijos metu, jūs tampate abejingas materialiam pasitenkinimui, ir prisirišate prie atsidavimo tarnystės Krišnai.

Mano brangūs atsidavusieji, jūs galite lengvai pakeisti savo išorę – savo plaukų stilių, savo drabužius ir kalbą, bet tai nepadaro žmogaus atsidavusiu. Atsidavęs yra tas, kuris pakeitė savo širdį. Niekuomet nenusiminkite, nesupykite ar nepradėkite ieškoti trūkumų, kai matote, kad atsidavęs neįvaldė šio meno. Mūsų didelė patirtis sako, kad atsidavusieji prisijungia prie mūsų judėjimo, suvilioti nuostabiais pažadais Krišnos sąmonėje, jie pasilieka kurį laiką, bet jų širdis iš tikrųjų nepasikeičia. Kai tik atsiranda galimybė materialiam gyvenimui, jie čiumpa ją su džiaugsmu. Mes turime daugybę pavyzdžių asmenybių, bandžiusių sekti celibato taisyklėmis. Aš čia pagalvojau apie Origeną, Bažnyčios tėvą. Jis negalėjo pakeisti savo troškimų ir galiausiai pasiėmęs peilį jis suluošino save, iškastravo save. Aš nemanau, kad jis po to surado ramybę, kadangi troškimai gimsta ne fizinėse kūno dalyse. Jie gimsta, kaip jau išmokome, širdyje. Mes matėme daugybę, daugybę žmonių iš įvairių tradicijų, kovojančių prieš tai, ir ši kova taip pat vyksta mūsų judėjime. Atsidavusieji trokšta būti kažkuo, bet troškimai tokie stiprūs nepakeistoje širdyje, kad jie pabaigia situacijose, kurių jie norėjo išvengti, kai pradėjo. Širdies troškimai yra labai, labai stiprūs. Transformuoti širdį nėra kažkas labai lengvo silpnam protui ir silpnai širdžiai.

Atnaujinta (Antradienis, 27 Kovas 2012 07:52)

 
Kalendorius